Samurai Apartments -Catrin-

Belangrijkste voorzieningen

  • 44 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Samurai Apartments -Catrin- Koropíon van 44 m² hebben een welgelegen locatie op 7 km van het Vorre Museum Npid en bieden ook uitzichten op de stad. De capaciteit van dit appartement is tot 4 gasten.

    Het 1-slaapkamer appartement is op 10 minuten rjden van het oude aquaduct van Chalkidos genesteld.

    Samurai Apartments -Catrin- bieden gasten een balkon, een terras en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een inloopdouche en een apart toilet in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

    De accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. De 1-badkamer accommodatie ligt op slechts 15 minuten rijden naar de luchthaven Eleftherios Venizelos.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 09:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002615133

    Kameropties bij Samurai Apartments -Catrin- Koropíon

    Samurai Apartments -Catrin- bieden gasten een balkon, een terras en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een inloopdouche en een apart toilet in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Keuken foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Bedden foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Kamer foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Kamer foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Kamer foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Macro Details foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Kamer foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Kamer foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Andere info foto Samurai Apartments -Catrin- Koropíon Faciliteiten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 44 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Samurai Apartments -Catrin- Koropíon

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Samurai Apartments -Catrin- Koropíon

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Samurai Apartments -Catrin-?
      Samurai Apartments -Catrin- heeft een oppervlakte van 44 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Samurai Apartments -Catrin- Koropíon